Psy do adopcji

Psy znalezione na terenie Gminy Kargowa znajdują się w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach
ul. Żurawia 32, 68-200 Żary
68 444 71 47
e-mail schronisko-zary@wp.pl
http://www.schronisko.zgmzary.pl

Hera

Hera jest dużą, grubiutką (bo ważącą aż prawie 40kg), starszą, ale bardzo kochaną i sympatyczną suczką o łagodnym usposobieniu. Jest bardzo spokojna, łagodna, cierpliwa i grzeczna, bezproblemowo chodzi na smyczy, nie ciągnie. Urodziła się około 2008 roku. Szuka nowego domu.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/25217,regionalne-cztery-lapy

Maxiu

Maxiu urodził się około 2016 roku. Niestety jest pieskiem bardzo wycofanym, nieufnym. Jest przerażony obecną sytuacją - dla lękliwego psa zmiana otoczenia, zapachów, osób i psów wokół niego, musi minąć trochę czasu zanim się otworzy. Aktualnie jest bardzo wystraszony, chowa się w ciasne, ciemne miejsca, unika kontaktu i nie chce wychodzić z kojca.

Szakal

Ten uroczy grubasek to Szakal. Jest uroczym, wesołym, kochającym ludzi dość dużym psiakiem. Jest bardzo energiczny i rozbrykany. Urodził się około 2009 roku. Chętnie wychodzi na spacerki, na smyczy lekko ciągnie. Szakal poleca się do adopcji.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/24972,regionalne-cztery-lapy

 

Lola

Lola jest niedużą, dość młodą sunią. Suczka jest spokojna i grzeczna, ale przy tym również bardzo płochliwa i nieśmiała. Raczej unika kontaktu z ludźmi, a w stresujących sytuacjach próbuje bronić się ząbkami. Urodziła się około 2013 roku, ładnie chodzi na smyczy, jednak delikatnie ciągnie. Szuka nowego domku! Domku bez dzieci i z osobą, która zrozumie, że psinka nie ma dobrej przeszłości i da jej szansę na nowo zaufać człowiekowi!

Pikuś

Pikuś urodził się około 2012 roku. Póki co, jest wystraszony, troszeczkę nieufny w stosunku do ludzi i zdecydowanie woli trzymać się z daleka, ale w kontakcie z nimi jest łagodny. Pozwala bez problemu np. nosić się na rękach. Chętnie wychodzi na spacerki, ale przez jego nieśmiałość, do iścia naprzód trzeba go delikatnie, cierpliwie zachęcać. Czy ktoś pokocha Pikusia?

Drakon

Drakon  - dość duży, młodziutki, bo urodzony około 2015 roku, przepiękny piesek. Wiecznie schowany, ukryty w budzie. Załatwić potrzeby fizjologiczne, coś zjeść i się napić, wychodzi chyba tylko w nocy, a przynajmniej tylko wtedy, gdy jest pewien, że żaden straszny potwór, jakim jest człowiek, go nie zobaczy.
Na szczęście, pomimo tego jak piesek boi się ludzi, do tej pory nie próbował w żaden sposób wykazywać agresji. Z kojca najchętniej w ogóle by nie wychodził, ale jak już uda się go nakłonić - Drakon strasznie szarpie się na smyczy, próbuje uciekać, przegryzać smycz, za wszelką cenę stara się wyswobodzić z obroży, a w przerwach od walki o wolność - kładzie się płasko na ziemi i obserwuje otoczenie.Mamy nadzieję, że Drakon szybko oswoi się z nową sytuacją i zacznie wykazywać chęci do nawiązywania kontaktu z ludźmi. Trzymajcie kciuki!

Bella

Bella jest starszą, średniej wielkości, przeuroczą suczką urodzoną około 2007 roku. Jest bardzo spokojna, zrównoważona, towarzyska, łagodna i grzeczna. Chętnie wychodzi na spacerki, podczas których na smyczy idzie ładnie, nie ciągnie. Sunia tylko czeka na to aż ktoś ją pokocha i podaruje nowy domek.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/24972,regionalne-cztery-lapy

 

Poszukujemy nowego domu dla psa

W związku z ciężką sytuacją życiową, mieszkanka Gminy Kargowa chciałaby oddać swojego psa do adopcji. Ponieważ nie jest już w stanie się nim zajmować apelujemy do mieszkańców o pomoc w znalezieniu mu nowego domu. Pies ma ok 14 lat, jest łagodny, nie wykazuje żadnej agresji. Zachęcamy do adopcji . W celu uzyskania informacji prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego pok. Nr 8.

 

PSY ODDANE DO ADOPCJI

 

Tokka adoptowana 24.04.2019 r.,

Dina adoptowana  8.04.2019 r.,

Gaja adoptowana 21.05.2019 r.,